مقاله

هر چیزی که درباره مپ Fourex پابجی موبایل باید بدانید

ویژگی‌های منحصر به فرد مپ Fourex پابجی موبایل

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پابجی موبایل، ارائه نسخه جدید این بازی توسط سازندگان است. سازندگان همواره در تلاش‌اند که محبوبیت پابجی موبایل را در بین گیمرها روز به روز بیشتر کنند. یکی از اقداماتی که برای این منظور انجام می‌دهند، نقشه یا میدان نبرد جدید است. با در دسترس قرار گرفتن نسخه چهاردهم این بازی مهیج نقشه Fourexاضافه شد. مپ Fourex با داشتن مکان‌ها و مناطق مختلف به شدت مورد استقبال عموم نیز قرار گرفت. شما با دانستن ویژگی‌های این مپ به راحتی می‌توانید دشمنان خود را به قتل رسانده و پیروز شوید. در این مقاله قصد داریم به بررسی مپ Fourex بازی پابجی موبایل بپردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

سیزن ۱۴ پابجی موبایل

همانطور که گفته شد با در دسترس قرار گرفتن سیزن ۱۴ پابجی موبایل، مپ Fourex پابجی موبایل نیز اضافه شد. سیزن ۱۴ نسبت به سیزن ۱۳ تفاوت‌هایی داشته که باعث جذاب‌تر و مهیج‌تر شدن آن شده است. به طور مثال در این سیزن بازیکنان می‌توانند از مودها، تجهیزات، وسایل نقلیه و مپ های مختلفی بهره ببرند. همچنین چالش‌ها هیجان‌انگیزی اضافه شده است.

ویژگی‌های منحصر به فرد مپ Fourex پابجی موبایل

در این قسمت به معرفی این نقشه می‌پردازیم. سازندگان پابجی موبایل در این نقشه از هیچ المانی که بازی را جذاب‌تر بکند کوتاهی نکرده اند.

ویژگی‌های منحصر به فرد مپ Fourex پابجی موبایل

تعداد دشمنان

همانطوری که می‌دانید تعداد بازیکنان پابجی موبایل ۱۰۰ نفر است که در این نقشه این تعداد به ۴۰ نفر رسیده است. با توجه به کوچک‌تر بودن مپ Fourex کم کردن تعداد بازیکنان به شدت مفید بوده است. با این حال این تعداد می‌تواند به چهار گروه ده نفری تقسیم شوند که به شدت بازی را جذاب می‌کند.

با گروه‌بندی چهار تیمی این بازی جذاب‌تر می‌شود چون احتمال برنده شدن پایین‌تر می‌رود. برای این که شانس خود را بالاتر ببرید باید از یک استراتژی مناسب بهره ببرید که همین عامل باعث جذاب شدن بازی میشود.

پیشنهاد پدارول:‌ معرفی ۴ اسلحه جذاب در پابجی موبایل

Fourex ترکیبی از مپ‌های قبلی!

این مورد شاید کمی باعث تعجب شود. اما تیتر درست است Fourex ترکیبی از چهار مپ قبلی یعنی Erangel, Miramar, Shanok, Vikendi است. ترکیب کردن نقشه‌های گذشته به ما این موضوع را می‌گوید که سازندگان می‌خواهند تا بازی را جذاب‌تر کنند.

ابعاد مپ

در قسمت قبلی گفتیم که این نقشه کوچکتر شده است. وسعت این نقشه به 2x2km رسیده با این حال تعداد ساختمان‌ها و بناهای این نقشه آن قدر فراوان است که باعث چالش‌های زیاد جذاب شده است. 4

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل را بسیاری از افراد محبوب ترین بازی بتل رویال می‌دانند. در سیزن ۱۴ بازی پابجی موبایل مپ Fourex اضافه شده که ما در این مقاله ویژگی ها و خصوصیاتش را به شما معرفی کرده‌ایم. اگر شما نیز در خصوص این نقشه ویژگی دیگری می‌دانید با ما به اشتراک بگذارید.

4 دیدگاه در “هر چیزی که درباره مپ Fourex پابجی موبایل باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *