مقاله

چگونه عکس پروفایل پابجی را عوض کنیم؟

آموزش عوض کردن عکس پروفایل در پابجی موبایل

پابجی موبایل این روزها جزو محبوب‌ترین بازی‌ها بین جوانان و گیمر‌ها است. از دلایل محبوبیت می‌توان به داستان جذاب بازی، گرافیم کم‌نظیر و از هر چیزی مهمتر بازی کردن به صورت آنلاین با افراد خارج از ایران. بازی کردن با گیمرهای غیر ایرانی شاید یکی از دلایل مهم محبوبیت این بازی باشد. برای بازی با غیر ایرانی‌ها علاوه بر داشتن اینترنت مناسب باید از یک اکانت اختصاصی استفاده کنید. با این حال بسیاری از گیمرهای این بازی محبوب نمی‌دانند که چگونه عکس اکانت پابجی موبایل خود را تغییر دهند. با مقاله چگونه عکس پروفایل پایجی موبایل را عوض کنیم؟ همراه باشید تا به راحتی این کار را انجام دهید.

اهمیت عکس در اکانت پابجی موبایل

همانطور که می‌دانید روزانه میلیون ها نفر به صورت آنلاسن و همزمان پابجی بازی می‌کنند. قطعا افرادی هستند که دوست دارند امتیاز خود را بالاتر برده و رنک بگیرند به همین خاطر حتی اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل می‌کنند. وقتی که افراد رتبه های بالاتر را به دست بیاورند بازی‌های جذاب تری را به نمایش می‌گذارند و قطعا دوست دارند که توسط سایر گیمرها شناخته شوند. شاید مهمترین عامل برای تغییر عکس پایجی موبایل همین موضوع باشد.

حرفه‌ای تر ها با قرار دادن عکس های با جذبه برای اکانت خود توسط دیگران شناخته می شوند. با تغییر عکس و شناخته شدن افراد توسط گیمرهای دیگر بازی به یک جنگ تمام عیار تبدیل شود.

نیاز اصلی تغییر عکس در پابجی موبایل

نیاز اصلی تغییر عکس

برای بازی کردن در پابجی موبایل صرفا به یک ایجاد پروفایل بسنده می‌شود. با این حال همیشه خطر از دست رفتن اکانت وجود دارد که برای این کار باید اکانت پابجی را به اکانت جیمیل یا فیسبوک خود وصل کنید. البته اکانت پابجی خود را به اکانت فیس‌بوک یا جیمیلی متصل کنید که رمز‌های آن همیشه در دسترس‌تان باشد. با این کار به راحتی می‌توانید اکانت پابجی خود را بازیابی کنید.

در ضمن نیاز اصلی برای تغییر عکس پابجی موبایل این است که عکس اکانت جیمیل خود را تغییر دهید. به عبارتی برای تغییر عکس اکانت پابجی موبایل باید اکانت پابجی را به اکانت گوگل خود وصل کنید. عکس اکانت جیمیل خود را تغییر دهید تا عکس اکانت پابجی موبایل نیز تغییر بکند.

1 دیدگاه در “چگونه عکس پروفایل پابجی را عوض کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *