مقاله

معرفی 4 اسلحه جذاب در پابجی موبایل

معرفی ۴ اسلحه جذاب در پابجی موبایل

پابجی موبایل را این روزها یکی از برترین بازی موبایل می‌دانند. قطعا شما هم به عنوان گیمر می‌ دانید که مهمترین مسئله برای موفقیت انتخاب اسلحه مناسب است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 5 اسلحه جذاب در پابجی موبایل بپردازیم.

جذابترین اسلحه پابجی موبایل M416 Assault Rifle

اگر از بیشتر گیمرهای پابجی در خصوص بهترین اسلحه در این بازی بپرسید جواب آن ها M416 Assault Rifle می‌باشد. شاید برای شما جالب باشید که بدانید وسیع ترین رنج ضمایم در بین اسلحه های پابجی در اختیار M416 می‌باشد. مهمات این اسحله از نوع ۵٫۵۶ میلی متری بوده و محدوده شلیک و سرعت آتش قابل توجهی را شامل می‌شود. پرس این نوع اسلحه به شدت پایین بوده و همین مزیت باعث می‌شود که آن را اسلحه ای مناسب برای تمامی فاصله ها بدانیم.

M249 LMG

اگر می‌خواهید دشمنان را در مقابلتان درو کنید فقط کافی است که دستتان را روی ماشه اسلحه M249 LMG قرار دهید. این اسلحه از پرش مناسب، قدرت بالا و تعداد شلیک فوق العاده ای برخوردار است.خشاب M249 ۱۰۰ تایی بوده و از مهمات ۵/۵۶ میلی‌متری برای این اسلحه استفاده می‌شود.  این نوع اسلحه در نبردهای نزدیک به شدت توصیه می‌شود هر چند در فاصله های دور نیز کارآمد می باشد. در ادامه این مقاله از پدارول اسلحه های جذاب دیگر پابجی را معرفی میکنیم.

نکته جالب: هر واحد گلوله M249 می‌تواند ۴۵ واحد آسیب وارد کند.

AKM اسلحه ای جذاب در پابجی موبایل

اسلحه AKM نیز اسلحه ای جذاب در پابجی موبایل محسوب می‌شود.میزان آسیبی که AKM به دشمنان وارد می‌کند به حدی بالاست که این اسلحه را به شدت جذاب کرده است. اگر متوجه شدید که دشمن شما از AKM استفاده می‌کند بهتر است استراتژی دیگری به جز تقابل مستقیم داشته باشید. ۴۹واحد، میزان آسیبی است که این اسلحه به دشمنان وارد میکند. البته نباید از میزان لگدی که AKM وارد می‌کند نیز غافل شد. AKM اسلحه ای است که ۳۰ گلوله ۷/۶۲ میلیمتری در خود جا می‌دهد.

AKM اسلحه ای جذاب در پابجی موبایل

AWM

به نظر بعضی از گیمرین پابجی موبایل اسلحه AWM قدرتمندترین اسلحه در این بازی است. خصوصا اگر بخواهید از فاصله دور با دشمنان خود مواجه شوید. AWM در مسافت های پایین کارایی کمتری دارد و بهتر است که استراتژی دیگری برای خود در پیش گرفته باشید. AWM مهمات 300mm را شامل می‌شود و آسیب ۱۲- واحدی به دشمنان وارد میکند که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. خشاب این اسلحه ۵ گلوله را شامل می‌شود که به نسبت دیگر اسلحه ها عدد پایینی است.

3 دیدگاه در “معرفی 4 اسلحه جذاب در پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *