مقاله

بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل

بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل

پابجی موبایل، بازی که این روزها محبوب گیمرهای بتل رویال است. بازی پابجی موبایل گرچه بازی نوپاست اما به خوبی توانسته با بازی‌های کالاف دیوتی و فری فایر رقابت کند. قطعا در هر بازی که بحث کشته نشدن و کشتن وجود داشته باشد اسلحه از هر چیزی مهمتر است. در بازی پابجی نیز همین موضوع صدق میکند و شما به عنوان گیمر این بازی باید بتوانید از اسلحه های مفیدی استفاده کنید و حتی بتوانید از ترکیب اسلحه های برای بردن بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم به بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل بپردازیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

ترکیب دو سلاح UZI و M416

جالب ترین ترکیب اسلحه ها همین ترکیب UZI و M416 می‌باشد. اسلحه M416  در فواصل زیاد به شدت توصیه می‌شود و عده ای حتی این اسلحه را بهترین اسلحه این بازی می‌دانند. در مقابل یوزی اسلحه‌ای است که در نبردهای با فاصله کم می‌تواند آسیب های جدی به دشمنان وارد کند.

این ترکیب به مبتدی ها و حتی حرفه های بازی پابجی موبایل توصیه می‌شود.

ترکیب دو سلاح UZI و M416 در مقاله بهترین ترکیب اسلحه ها در پابجی موبایل

AKM/M762 + M416

ترکیب AKM/M762 + M416 بیشتر از هر ترکیب دیگری مورد استفاده گیمر هاست. اگر به دنبال حمله شدید هستید و تهاجمی عمل کنید به شما توصیه میکنیم که از این ترکیب استفاده کنید. از اسلحه M416  برای دشمنانی استفاه کنید که نزدیک هستند یا فاصله زیادی ندارند و از اسلحه AKM یا M762 نیز برای جنگ های دوربرد.

این ترکیب نیز به مبتدی ها و حرفه ای ها توصیه می‌شود. چه بسا که شما در پابجی موبایل مبتدی باشید اما با این ترکیب با حرفه ای ها مقابله ای سخت داشته باشید.

پیشنهاد پدارول:‌ معرفی ۴ اسلحه جذاب در پابجی موبایل

M416/G36C + M24

یک ترکیب عالی برای فاصله های دور. شما به راحتی برای از بین بردن دشمنان با فاصله متوسط می‌توانید از M416/G36C استفاده کنید. برای فاصله های دور نیز از اسلحه M24 استفاده کنید حتی با این اسلحه شما می‌توانید اسنایپ هایی با دامنه 8X یا 6X داشته باشید.
با این ترکیب همه دشمنان در معرض شما هستند و نمی‌توانند از زیر دست شما فرار کنند.

ترکیب دو سلاح M416/G36C + M24 در مقاله بهترین ترکیب اسلحه ها در پابجی موبایل

سلاح‌های Scar-L و Mini-14

Scar-L اسلحه ای محبوب برای گیمرهایی است که نیاز به تیر اندازی با برد کوتاه تا میان برد دارند. Scar-L یک سلاح با قابلیت تهاجم متوسط است و وزن سبکی دارد که می‌توانید سرعت خوبی داشته باشید. از طرف دیگر، Mini-14 سلاحی است که از قابلیت تهاجمی و تک تیر اندازی برخوردار است و به خوبی می‌تواند برای شما مفید واقع شود.

در این مقاله به این موضوع پرداختیم که بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل چیست. اگر شما نیز ترکیب مفید دیگری سراغ دارید در کامنت ها ما را با این ترکیب آشنا کنید.

2 دیدگاه در “بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *