بازی اندروید, پابجی, مقاله

13 نکته که موجب پیروزی در پابجی موبایل می شود

پیروزی در پابجی موبایل - فروشگاه پدارول

همان طور که می دانید بازی پابجی موبایل یکی از محبوب ترین بازیهای بتل رویال است و طرفداران میلیونی دارد. در اجرای این بازی نکاتی وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید باعث پیروزی در پابجی موبایل خواهد شد.

اگر علاقمند به این بازی هیجان انگیز هستید و می خواهید در این بازی حرفه ای شوید با ما همراه باشید تا نکات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

نکاتی که رعایت آنها باعث پیروزی در پابجی موبایل می شود

1- انتخاب لباس متناسب با رنگ و ظاهر نقشه :

شاید به نظر بی اهمیت برسد ولی یکی از نکات مهم پیروزی در پابجی موبایل انتخاب لباس مناسب است. مثلا فرض کنید شما در مپ vikendi لباس رنگی به تن داشته باشید.

در این مپ زمین پوشیده از برف و سفید رنگ است و هر لباس رنگی که جلب توجه کند می تواند شما را به هدف شلیک دیگر بازیکنان تبدیل کند.

یا مثلا در مپ میرامار باید از لباسهای قهوه ای و تیره استفاده کرد. شما می توانید چند دست لباس برای خود بصورت پیش فرض آماده داشته باشید و قبل از شروع بازی با توجه به نقشه موردنظر یکی از آنها را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: بهترین بازی های آنلاین موبایل 

پیروزی در پابجی موبایل - انتخاب لباس

2- با شناخت کامل نقشه بهترین نقطه را برای فرود انتخاب نمایید:

بازی پابجی پنج نقشه با وسعت های گوناگون دارد و در هر نقشه هم نقاط گوناگونی وجود دارد که از نظر موقعیت با هم فرق دارند. مثلا در نقشه سانهوک منطقه ای به نام paradise است که به دلیل وجود آیتم های گوناگون بازیکنان زیادی در آن نقطه فرود می آیند در صورتیکه منطقه docks در همین نقشه خلوت تر است.

اگر تازه کار هستید بهتر است مکانهای خلوت تر را انتخاب کنید تا بعد از بدست آوردن تجهیزات لازم به مناطق شلوغ تر بروید.

3- بهترین آیتمها را انتخاب نمایید:

بعد از انتخاب مکان آغاز بازی باید به جمع آوری اسلحه و آیتم بپردازید. در شروع بازی هر اسلحه ای دیدید را بردارید و بعد به جستجوی اسلحه بهتر بپردازید. هر بازیکن در طول بازی دو سلاح اصلی و یک اسلحه کمری می تواند انتخاب نماید.

اسلحه کمری در شرایط ضروری بیشترین کاربرد را دارد. مثلا اگر اسلحه شما اسنایپر است که مخصوص مسافت های دور است اگر دشمنی در فاصله نزدیک به شما باشد این سلاح قابل استفاده نیست پس بهتر است از سلاح کمری استفاده نمایید.

برای موفقیت در بازی بهتر است یک اسلحه مخصوص نبردهای نزدیک مثل M416 یا Ak47 و سلاحی هم برای نبردهای دور مثل kar98 انتخاب نمایید. در کنار سلاح باید جلیقه و کلاه هم داشته باشید تا امنیت بیشتری داشته باشید.

همچنین آیتمهای انرژی زا و سلامتی باید به همراه داشته باشید. نارنجک و نارنجک دودزا هم در اواخر هر بازی نقش بسیار مهمی در پیروزی دارد.

پیشنهاد می کنیم راهنمای استفاده از شاتگان ها در پابجی موبایل را مطالعه کنید.

پیروزی در پابجی موبایل - نزدیک هم تیمی بودن

4- در بازی گروهی همیشه در کنار تیم خود باشید:

اگر قرار است بازی تیمی انجام دهید سعی کنید در نزدیکی دوستان خود باشید. البته این نزدیکی نباید مانع از جمع آوری آیتم برای شما شود. در نبردها هم باید به یکدیگر کمک کنید.

یک دلیل دیگر هم که بهتر است کنار هم باشید این است که اگر هم تیمی شما ناک شد (افتاد) می توانید به او کمک کنید در غیراینصورت یک یار از تیم شما حذف خواهد شد.

5- مراقب منطقه آبی باشید:

منطقه آبی یا Blue Zone منطقه ای خطرناک است که هر چند دقیقه یک بار جمع میشود و اگر شما در آن قرار داشته باشید مقداری از سلامتی شما کاهش می یابد.

یک روش نجات از این منطقه این است که قبل از شروع جمع شدن این منطقه به منطقه امن بروید و روش دیگر این است که همزمان و در فاصله کمی با حرکت منطقه آبی حرکت کنید.

6- از دیدن بازی دیگر حریفان غافل نشوید:

خیلی از بازیکنان بعد از کشته شدن از بازی خارج می شوند و بازی را می بندند ولی بهتر است این کار را نکنید. شما می توانید با تماشای بازی دیگران خصوصا فردی که شما را کشته است متوجه اشتباه خود و نحوه بازی او شوید.

همچنین می توانید در این تماشا تکنیک های دیگران را هم ببینید و یاد بگیرید و در بازی بعدی آن را استفاده نمایید.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله آموزش نقشه ارانگل در بازی پابجی را از دست ندهید. 

پیروزی در پابجی موبایل - دیدن بازی حریف

7- از هدفون در بازی استفاده نمایید:

استفاده از هدفون در بازیهای ویدیویی و خصوصا آنلاین بسیار اهمیت دارد. از طریق هدفون میتوان صداهای مختلف مثل صدای پای دشمن، سوی تیراندازی و … را به خوبی تشخیص داد. همچنین در بازیهای تیمی میتوان با دوستان خود ارتباط داشت و به برنده شدن تیم کمک کرد.

8- انتخاب بهترین اسلحه برای خود:

یکی از نکات خیلی مهم انتخاب درست اسلحه و تمرکز روی آن است. شما از بین اسلحه ها باید یکی را بعنوان اسلحه شاخص خود انتخاب نمایید و در طول بازی هم از آن استفاده کنید.

مثلا شما از بین سلاح های اسنایپر این بازی نظیر AWM ، M24 و kar98 که برای دوربرد بسیار عالی هستند باید یکی را بعنوان سلاح دوربرد انتخاب کنید. این کار برای اسلحه های دیگر هم باید انجام گیرد. این کار باعث تمرکز و تقویت شما روی اسلحه میشود.

9- هرگز پشت بوته ها پنهان نشوید:

به این دلیل بوته ها محل مناسبی برای پنهان شدن نیستند که اگر بازیکن حریف کیفیت گرافیکی بازی خود را کاهش دهد بوته ها را مشاهده نکرده بلکه شما را خواهد دید و هدف ایده آلی برای او خواهید بود.

10- از کلاه و جلیقه کاملا سالم استفاده نمایید:

برخی تصور می کنند که شاید مثلا یک جلیقه سطح سه آسیب دیده هم بتواند کار راه انداز باشد ولی این درست نیست زیرا این تجهیزات آسیب دیده نمی توانند شما را به طور کامل حفظ کنند.

همچنین باید مراقب باشید که کلاه و جلیقه خود را از دست ندهید زیرا مخصوصا در انتهای بازی پیدا کردن آنها خیلی سخت است.

پیشنهاد می شود: نصب و راه اندازی بازی پابجی موبایل

پیروزی در پابجی موبایل - بستن دربها

11- بعد از ورود و خروج به هر مکانی دربها را ببندید:

در نقشه های پابجی ساختمانها و خانه های زیادی هستند که می توانید در آنها آیتم های خوبی پیدا کنید و یا در آنها پنهان شوید. همیشه به یاد داشته باشید دربها را ببندید.

زیرا وقتی در خانه هستید و درب بسته است دشمن به تصور اینکه کسی در خانه نیست می تواند توسط شما غافلگیر شود. همین طور هرگز برای وارد شدن به خانه ای درب را با شلیک گلوله نشکنید زیرا صدای تیر دشمنان را از موقعیت شما آگاه می کند.

12- سعی کنید تنها به سر بازیکن دشمن شلیک کنید:

فرقی ندارد حریف شما دور باشد یا نزدیک. تمام سعی خود را کنید تا سر او را مورد هدف قرار دهید. البته این کار با اسلحه اسنایپر که دوربرد است و دارای دوربین است بیشتر توصیه می شود.

در فواصل نزدیک اگر فقط بخواهید سر را هدف قرار دهید ممکن است توسط حریف کشته شوید. این توصیه در مسافت های دوربرد و اسلحه اسنایپر با دوربین دقت بالا بسیار کاربردی می باشد.

بیشتر بخوانید: دسته پابجی چیست و انواع آن کدامند؟

پیروزی در پابجی موبایل - بازی گروهی

13- بعد از افتادن (ناک شدن) حریف او را حتما بکشید:

در مواقعی که تیمی بازی می کنید اگر دشمن خود را ناک کردید بهتر این است که او را کشته و آیتم هایش را قبل از رسیدن هم تیمی هایش بردارید.

این برای فواصل نزدیک کاربرد بیشتری دارد ولی اگر از راه دور و با اسنایپر حریف را زدید کمی صبر کنید تا هم تیمی هایش برای نجاتش برسند بعد می توانید آنها را هم شکار کنید.

البته این ریسک وجود دارد که بازیکن ناک شده موقعیت شما را به هم تیمی هایش لو بدهد و شما به دردسر بیفتید.

سخن پایانی:

نکاتی که رعایت آنها باعث پیروزی در پابجی موبایل شود خیلی زیاد است ولی در این مقاله ما به مهمترین آنها پرداختیم. امیدواریم توانسته باشیم کمکی به حرفه ای تر شدن شما در این بازی هیجان انگیز کرده باشیم.

مجموعه پدارول سایت تخصصی بررسی و فروش اینترنتی کالا

مشتریان و کاربران پدارول می توانند با حق انتخاب بسیار بالا و دریافت اطلاعات کامل برای انتخاب درست کالای موردنظر، وب سایت پدارول را بررسی کرده و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب کرده و خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پدارول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *