مقاله, پابجی

شهر Pochinki

شهر Pochinki - پدارول

بازی PUBG (Player Unknown’s Battle Grounds) که در سال 2017 منتشر شد تبدیل به پدیده ای جهانی شد. این بازی علاوه بر کنسولهای خانگی در تلفن های هوشمند همراه هم عرضه شد و این محبوبیت آن را دوچندان کرد.

از دیگر دلایل محبوبیت این بازی این است که در گوشیهای هوشمند اندروید و ios قابل اجراست. این بازی مناطق مختلفی در نقشه دارد که یکی از این مناطق شهر pochinki است که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم. پس اگر از علاقمندان بازی پابجی هستید تا آخر مطلب ما را همراهی کنید.

شهر Pochinki

شهر Pochinki جزء پرلوت ترین منطقه های مپ ارانگل پابجی است و خیلی از اسلحه ها و تجهیزات محبوب و قوی در این منطقه پیدا می شوند. اگر در این بازی حرفه ای نیستید در منطقه پوچینکی فرود نیایید زیرا منطقه ای خطرناک است که احتمال اینکه کشته شوید نسبت به سایر منطقه های این نقشه خیلی بیشتر است.

این منطقه به خاطر وجود خانه های زیاد محل خیلی خوب و مناسبی برای لوت است و به همین دلیل محل تجمع خیلی از بازیکنان (حدود 40 درصد) است. این منطقه ریسک کشته شدن بالایی از نظر آمار بازی دارد.

اما اگر در این منطقه فرود آمدید باید سرعت عمل خیلی بالایی در غارت داشته باشید و چون همه خانه ها کنار هم هستند امکان دارد فردی در یکی از خانه ها کمین کرده باشد و تنها با یک گلوله کشته شوید ولی اگر بتوانید آیتم ها را پیدا کنید شروع خیلی خوبی برای شما خواهد بود.

این مکان همچنین بیشترین احتمال پیدا کردن flare gun (فلرگان) را دارد. این شهر همین طور بعنوان غنیمت است و بهترین منطقه بازی است. تقریبا اکثر تیم ها در این منطقه فرود می آیند و اگر شما زودتر از باقی بازیکنان به فلرگان دست پیدا کنید شانس زنده ماندنتان به مراتب بیشتر می شود.

شهر pochinki - مپ ارانگل

آیا منطقه pochinki واقعی است؟

اگر وارد نقشه ارانگل شده باشید قطعا با نام منطقه پوچینکی برخورد کرده اید. این منطقه که شهرکی با ساختمانهای نزدیک به هم است و لوت های خوبی دارد بین بازیکنان پابجی بسیار پرطرفدار است. شاید برایتان جالب باشد که مناطقی روستایی در کشور روسیه وجود دارند که Pochinki (پوچینکی) نام دارند.

بررسی اجمالی شهر pochinki

این شهر متشکل از تعداد زیادی خانه‌ها و پاسگاه‌ها، با مقادیر زیادی تجهیزات، سلاح و تجهیزات نظامی و ملحقات است. همچنین دارای چندین گاراژ است که در اطراف شهر قرار دارند.

تجهیزات مشترک

  • تفنگ های تک تیرانداز (کم)
  • تفنگ های تهاجمی (متوسط)
  • مسلسل (بالا)
  • تفنگ ساچمه ای (بالا)
  • تپانچه (بالا)

پیشنهادی می کنیم مقاله بهترین ترکیب اسلحه در پابجی موبایل را مطالعه کنید. 

شهر Pochinki - پابجی

نقاط مورد علاقه در pochinki

1. تالار مرکزی منطقه‌ای در اطراف مرکز پوچینکی است که دارای تخم ‌ریزی غنی و یک گاراژ بیرونی است که داچیا را در خود جای داده است.

2. ترانچ ها شکاف های عمیقی در خارج از پوچینکی هستند که پوشش بسیار خوبی را فراهم می کنند و امکان فرار را فراهم می کنند.

نکات مهم

1. اگر در تیم بازی می کنید، معمولاً حدود 4-5 تیم در پوچینکی فرود می آیند و تا زمانی که فقط یک تیم شهر را کنترل کند با آن مبارزه می کنند. اگر به این دلیل نیاز به تخلیه شهر دارید، دسترسی به گاراژها همیشه آسان است تا بتوانید فرار کنید.

2. مراقب تک تیراندازها در پاسگاه باشید. با مقدار زیاد (برای نقشه) مدهای تفنگ و تفنگ های تک تیرانداز، بازیکنان Victorious اغلب منتظر هستند تا کسانی را که از شهر فرار می کنند، انتخاب کنند.

3. بعد از 5-10 دقیقه به شهر نزدیک نشوید. در این زمان، یک تیم یا دو نفر بر شهر کنترل خواهند داشت و شما را در مسیر انتخاب می کنند.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله گوشی های مناسب بازی پابجی نیو استیت را از دست ندهید. 

شهر Pochinki - پوچینکی

بهترین مکانهای فرود در مپ Erangel

نقشه ارانگل در پابجی که 8 کیلومتر در 8 کیلومتر است جایگاه خاصی در بین بازیکنان این بازی دارد. مکانهایی در این نقشه وجود دارد که به دلیل وجود تجهیزات بهتر شلوغتر است و ریسک بالاتری دارد.

بازیکنانی که جدید هستند بهتر است مناطق با ریسک پایین تر را انتخاب کنند که خلوت تر هستند و تجهیزات مناسبی هم برای شروع بازی دارند. در این بخش به این مناطق می پردازیم:

1- Georgopol (ریسک متوسط تا بالا)

این شهر بزرگترین شهر ارانگل است که بیشتر آن آپارتمانی است و احتمال یافتن لوت در آن نسبتا بالا است و همین طور با بازیکنان دیگر هم ممکن است برخورد کنید. در این مرحله می توانید برای خود یک وسیله نقلیه پیدا کنید که در مراحل بعدی کارتان راحتتر باشد.

2- School و Rozhok (با ریسک بالا)

مدرسه (school) از مکانهای مرکزی ارانگل است که لوت بسیار خوبی هم دارد. اگر در این مکان فرود بیایید مسابقه ای سخت برای بهترین لوت با دیگران بازیکنان خواهید داشت. اگر پیروز شوید در گاراژ نزدیک مدرسه میتوانید یک ماشین پیدا کنید.

3- Quarry (با ریسک متوسط)

این مکان در جنوبغربی ارانگل واقع شده و لوت خوبی دارد. اگر دایره امن گذارش به آن طرفها افتاد مکان خوبی برای گشتن است ولی چون فضای باز زیادی دارد باید مراقب دیگر بازیکنان باشید.

4- Sosnovka Military Base (با ریسک بالا)

این منطقه خطرناکترین منطقه فرود است و در عوض بهترین لوت هم در آنجا یافت می شود. از طرف دیگر بازیکنانی که در این بازی باتجربه هستند به سرعت به آنجا می رسند و باید از دستشان جان سالم به در ببرید.

5- Stalber (با ریسک پایین)

این محدوده کوهی بزرگ وجود دارد با مقدار کمی لوت که برای شروع مکان خوبیست خصوصا برای تازه کارها اما نباید انتظار داشته باشید تجهیزات زیادی در آنجا بیابید و همین طور باید راه طولانی تا دایره بعدی بپیمایید.

6- The Bunkers (با ریسک بالا)

در پناهگاههای ارانگل همیشه میتوانید لوتهای بسیار خوبی بیابید اما برای زنده خارج شدن از تونل ها رقیبان زیادی دارید.

مقاله پیشنهادی: مود Ancient secret پابجی موبایل 

شهر Pochinki - تونل

7- Novorepnoye (با ریسک بالا)

این ناحیه پر از کانتینرهایی است که از تجهیزات و سلاحها پر هستند و بازیکنان زیادی آنجا را انتخاب می کنند. همین طور برای فرار قایق ها و ماشین های متعددی در دسترستان است.

8- Lipvoka جنوب غربی (با ریسک بالا)

این منطقه از نقشه یک سوراخ بزرگ با 5 انبار ، 2 خانه و یک ساختمان نظامی بزرگ است و این یعنی امکان پیدا کردن تجهیزات خوب ولی اگر مراقب نباشید توسط اسنایپر های کمپ کرده شکار خواهید شد.

9- The Villas (با ریسک متوسط تا بالا)

این منطقه که کوچک و شامل هشت ساختمان است مکان جالبی برای یافتن لوت نیست اما در عوض دید خوبی از اطراف خواهید داشت. اگر می خواهید مدتی ساکن باشید ویلا مکان خوبیست به شرط آنکه اسلحه دور برد همراه داشته باشید.

10- غرب Novorepnoye (با ریسک پایین)

اینجا یک تقاطع همراه با چند ساختمان است و به قدری کوچک است که بازیکنان با سطح بالا آن را نادیده میگیرند اما لوت خوبی می تواند داشته باشد و ماشین هایی هم در اطرافش پارک شده اند.

11- شمال غرب Lipovka (با ریسک پایین)

در این ناحیه چند دسته خانه وجود دارد و لوت چندانی در آن نمی توان یافت اما برای اوایل بازی بد نیست. در جاده نزدیک این منطقه هم شانس یافتن ماشین بالاست.

مجموعه پدارول سایت تخصصی بررسی و فروش اینترنتی کالا

مشتریان و کاربران پدارول می توانند با حق انتخاب بسیار بالا و دریافت اطلاعات کامل برای انتخاب درست کالای موردنظر، وب سایت پدارول را بررسی کرده و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب کرده و خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پدارول است.

با پدارول در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *