مقاله

آموزش تنظیمات دوربین پابجی موبایل

آموزش تنظیمات اسکوپ یا دوربین پابجی موبایل

با یادگیری استفاده صحیح از دوربین پابجی موبایل به راحتی دشمن را از پا درآورید و برنده نهایی بازی شوید. اگر شما از گیمرهای بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) هستید به خوبی می‌دانید که یکی از بهترین راه های کشتن حریف ها و برنده شدن استفاده از اسلحه های دوربین دار و تک تیر انداز است. تا انتهای مقاله آموزش تنظیمات دوربین پابجی موبایل با ما همراه باشید تا به خوبی از این امکان استفاده کنید.

نکته ابتدایی در تنظیمات اسکوپ

همان طور که می‌دانید بازی پابجی از یک فرود شروع می‌شود … . در خصوص بازی پابجی به تفصیل در راهنمای بازی پابجی موبایل توضیح داده‌ایم توصیه میکنم که به این مقاله سر بزنید. وقتی که تجهیزات را بر میدارید حواستان باشد که اسکوپ ها را بردارید. حال که اسکوپ را برداشته اید برویم سراغ آموزش تنظیمات اسکوپ یا دوربین پابجی موبایل.

از پیش فرض فاصله بگیرید!

زمانی که تیم پابجی اعلام کردند که نسخه پابجی موبایل به بازار عرضه شده همه گیمرها به دو چیز فکر میکردند. آن دو مورد نیز این بود که چطور می‌توان آن کیفیت بازی در کنسول را در گوشی داشت. مورد دوم هم بحث نگرانی در خصوص چطوری بازی کردن و شلیک کردن در این بازی است. اما تیم حرفه ای پابجی به خوبی از این مورد اطلاع داشتند و تا جای ممکن سعی کردند که این مهم را به خوبی جلو ببرند.

زمانی که پابجی را به تازگی نصب کرده باشید بعضی موراد اذیتتان می‌کند. به طور مثال این که برای شلیک فقط یک دکمه وجود دارد که این مورد باعث کلافگی و اذیت شما می‌شود. شما به راحتی می توانید وارد تنظیمات پابجی موبایل شوید و این بازی را برای خودتان شخصی سازی کنید. برای شخصی سازی کردن پابجی موبایل نیز وارد Settings شده و با انتخاب گزینه Controls و سپس گزینه Customize بازی را شخصی سازی کرده و لذت خود را دو چندان کنید.

آموزش تنظیمات اسکوپ یا دوربین پابجی موبایل

نحوه تنظیم دوربین و اسکوپ در بازی پابجی موبایل

برای تنظیم دوربین پابجی باید وارد تنظیمات یا Settings شوید. بعد که وارد این قسمت شدید از قسمت Basic سه قسمت را از حالت Disable به Enable تغییر بدهید. برای تنظیمات دوربین و اسکوپ سه مرحله زیر را انجام دهید.

  • Quick scope switch (این گزینه به شما این امکان را می‌دهد تا در حین بازی اسکوپ‌هایتان را سوئیچ بکنید. با فعال شدن این گزینه به راحتی از اسکوپ هایی که برداشته اید استفاده کنید)
  • Peek fire (با Enable یا فعال کردن این گزینه شما می‌توانید زمانی که در پشت دیوار، سنگر، درخت یا هرچیز دیگری استتار کرده‌اید، سرتان را به این طرف و آن طرف ببرید و همه چیز را زیر نظر بگیرید)
  • Peek & open scope (با فعال کردن این گزینه، هنگامی که در استتار هستید می‌توانید اسکوپ خود را باز کنید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *