مقاله

کاراکتر سارا در پابجی موبایل و باز کردن شخصیت به صورت رایگان

باز کردن کاراکتر سارا در پابجی موبایل

بازی پابجی یکی از بازی‌های سبک بتل رویال بوده که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در این بازی شخصیت هایی وجود دارند که گیمرها علاقه مند به انتخاب آن ها هستند. یکی از این شخصیت های محبوب سارا است. کاراکتر سارا در بازی پابجی موبایل یک شخصیت پولی بوده و برای خرید این شخصیت باید هزینه ای کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی این شخصیت بپردازیم و در انتها به شما راهی را نشان می‌دهیم که کاراکتر سارا در پابجی موبایل را به صورت رایگان باز کنید.

مقاله مرتبط: یوسی چیست؟ کاربرد یوسی در بازی پابجی موبایل(۲۰۲۲)

کاراکتر سارا در پابجی موبایل

هر شخصیت در بازی پابجی موبایل ویژگی ها و مهارت هایی دارد کاراکتر سارا نیز از این قاعده مستثی نیست. وقتی برای اولین بار به شخصیت سارا نگاه می‌کنید وجود ابزارهایی که به کمرش بسته جلب توجه میکند. سارا در واقع یک مکانیک و عشق ماشین است که به طور فوق العاده ای می‌تواند ماشین ها را تقویت کند و در عین حال در ماشین بماند بدون اینکه آسیب ببیند.

ویژگی های شخصیت سارا

لباس: شخصیت سارا از لباس ها و پوسته های جذابی برخوردار است. خیلی از گیمرها در تلاش هستند تا با انجام رویدادهای متنوع بتوانند پوسته ها و لباس های متنوع سارا را فعال کنند. سارا از انواع و اقسام لباس ها با رنگ های مختلف را دارا است از جمله جلیقه های جذاب و متنوع.

گفتگوی صوتی:‌ شاید گفتگوی صوتی را بتوان مهمترین راه ارتباطی بین هم تیمی ها دانست. کاراکتر سارا در پابجی موبایل از گفتگوهای صوتی جالبی برخوردار است به طور مثال تن صدای سارا خاص و ویژه است. اگر این امکان را فعال کرده باشید می‌توانید فرمان های جذابی را به هم تیمی هایتان ارسال کنید.

رقص و حرکات جذاب سارا: کمتر کسی است که عاشق حرکات رقص بعد از ناک اوت کردن رقیب نباشد. اگر شما هم مثل سایر گیمرها به این حرکات علاقه دارید سارا بهترین گزینه برای شماست چون این کاراکتر از رقص های ویژه ای برخوردار هست.

 علاقه به ماشین: این موضوع را در قسمت قبلی هم گفتیم که سارا می‌تواند هر ماشینی را تقویت بکند.

نحوه استفاده از کاراکتر سارا در پابجی به صورت رایگان

همان طور که در قسمت های قبلی بیان کردیم برای استفاده از شخصیت سارا باید از طریق پول درون برنامه ای یا یوسی این کار را انجام دهید. با این حال اگر قصد تهیه اکانت سارا را به صورت پولی ندارید مقاله را با دقت ادامه دهید.

راه دیگری نیز برای استفاده از کاراکتر سارا وجود دارد و آن هم جمع آوری و ذخیره کوپن هایی هست که بر سر راهتان قرار می‌گیرد. شما با ذخیره ۶۰ کوپن می‌توانید به کاراکتر سارا در پابجی دسترسی پیدا کنید. این مقدار از کوپن را می توانید با صرف زمان و بازی های روزمره به دست بیاورید پس نگران نباشید.

اگر علاقه مند هستید که این شخصیت را داشته باشید باید به بخش چالش‌های بازی، Rusty nut رفته و به ماموریت های روزانه را به انجام برسانید. با رسیدن کوپن های شما به حد نصاب می‌توانید شخصیت سارا را به دست آورید.

با دو بار انجام دادن این مراحل شما ۱۰ کوپن دریافت می‌کنید:

  • ماموریت های ۲۰۰۰ متر و ۵۰۰۰ متر در رقابت‌های کلاسیک
  • ۳۰ دقیقه اجرای بازی در چهار مرحله
  • ۶۰ دقیقه اجرای بازی در شش مرحله

در انتها نیز تیم پدارول به شما توصیه می‌کند اگر کاراکتر سارا در بازی پابجی موبایل را آزاد کردید از این شخصیت در حالت های  payload و TDM که بهترین ورژن این شخصیت هست استفاده کنید.

1 دیدگاه در “کاراکتر سارا در پابجی موبایل و باز کردن شخصیت به صورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *