مقاله

راهنمای بازی پابجی موبایل

راهنمای بازی پابجی موبایل

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG یا در فارسی پابجی، یکی از محبوب‌ترین بازی های موبایل می‌باشد. افراد زیادی در دنیا ساعت زیادی از اوقات روزانه خود را صرف پابجی موبایل می‌کنند. اگر شما هم دوست دارید که پابجی موبایل را بازی کنید بهتر است که در خصوص این بازی اطلاعاتی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم که در خصوص راهنمای بازی پابجی موبایل بپردازیم پس اگر شما هم به دنبال راهنمای بازی پابجی هستید تا انتهای این مقاله با ما باشید.

هدف اصلی و اولیه در پابجی موبایل

اولین نکته ای که باید در خصوص راهنمای بازی پابجی موبایل بدانید این مورد می باشدکه هدف اصلی زنده ماندن است. بازی از یک زمین بزرگ شروع می‌شود که هر چه تعداد افراد زنده کمتر شود نقشه نیز کوچک تر می‌شود. شما بعد از فرود آمدن باید به دنبال اسلحه و مهمات باشید تا ابتدا کشته نشوید و بعد به سراغ کشتن دیگران بروید.

مهمترین توصیه در راهنمای بازی پابجی

نقطه فرود را به درستی انتخاب کنید. شاید توصیه ای ساده به نظر برسد و شما فکر کنید که آن چنان هم مهم نیست. اما باید بدانید که مهمترین مسئله همین نکته ساده است. شما باید در نقطه ای مناسب فرود بیاید با این کار می‌توانید از کشته شده خود جلوگیری کنید. اگر از گیمر های سبک اکشن توصیه ای بخواهید آن ها به شما می‌گویند که دست خالی به میدان نبرد نروید. این نکته را در نظر داشته باشید و در نقطه ای فرود بیاید که در معرض دشمن نباشد. در عین حال در همان زمان های ابتدایی به دنبال پیدا کردن تجهیزات مناسب باشید. پس اولین توصیه ی تیم پدارول به شما در راهنمای بازی پابجی موبایل این است که در نقطه مناسب فرود بیایید.

 تجهیزات را پیدا کن!

وقتی که در نقطه مناسبی فرود آمدید و در معرض دشمن قرار نگرفتید حالا نوبت پیدا کردن اسلحه است. احتمالا می‌دانید که بازی پابجی را می‌توانب به صورت تیمی یا فردی انجام داد. در هر دو صورت اگر نتوانید اسلحه مناسب را پیدا کرده و حریف را بکشید شکست خواهید خورد. پس شما باید به دنبال اسحله مناسب باشید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که داشتن اسحله ضعیف نیز از دست خالی بودن بهتر است. پس در ابتدا اسلحه های نزدیک را انتخاب کنید و بعدا آن ها را با اسلحه های قوی تر عوض کنید.

نقشه پابجی نکته ای مهم در راهنمای بازی

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم بازی در ابتدا از نقشه ای بزرگ آغاز می‌شود و بعد کوچک تر می شود. پس همیشه حواستان باشید که شما باید در محدوده موردنظر بازی کنید. اگر به مدت یک دقیقه خارج از محدوده باشید جان شما از دست می‌رود.

دشمنان شما نیز سعی دارند که وارد همین منطقه شوند و خارج از محدوده بازی نباشند. پس زمانی که وارد منطقه مورد نظر بازی پابجی می‌شوید باید بدانید که ممکن است دشمن در مقابل شما قرار بگیرد. در عین حال که هر چه سریعتر وارد منطقه می‌شوید مراقب حمله رقبا و دشمنان باشید.

پیاده نرو!!!

نقشه بازی پابجی نقشه ای بزرگ است. شما قاعدتا نیاز دارید که از نقطه ای به نقاط دور بروید و باید این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید. برای این کار از وسایل نقلیه استفاده کنید. بازی پابجی هم به صورت تیمی انجام می‌شود و هم به صورت فردی. اگر تنها هستید ترجیحا از موتور استفاده کنید و اگر به صورت تیمی می‌باشد استفاده از جیپ بهتر است. فقط مانند نکات قبلی این مورد در خاطرتان باشد که ۹۹ نفر دیگر در این بازی نیز مانند شما فکر می‌کنند. اگر سمت ماشینی رفتید ممکن است که دشمن کمین کرده باشد.

راهنمای بازی پابجی موبایل

1 دیدگاه در “راهنمای بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *