مقاله

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل

اگر گیمر باشید حتما به بازی پابجی سری زده اید. حتی اگر پابجی بازی نکرده باشید قطعا اسمش برای شما آشناست. مدتی است که پابجی موبایل طرفداران زیادی پیدا کرده و محبوبیتش روز به روز افزایش پیدا می‌کند. به طبع وقتی افراد زیادی وارد یک بازی می‌شوند بحث رقابت جذاب تر و مهیج تر از قبل می شود. همان طور که اطلاع دارید در بازی پابجی رنکی وجود دارد که اسامی برترین گیمرهای بازی به نمایش گذاشته شده است. بی شک آرزوی بسیاری از گیمر ها و طرفداران این بازی این است که در این رنک رتبه خوبی بگیرند. یکی از راه های پیشرفت و رشد سریع در هر بازی بحث خرید اکانت است. به احتمال زیاد برای شما هم سوالی به وجود آمده است که خرید و فروش اکانت پابجی موبایل به چه صورت است. در این مقاله از تیم پدارول قصد داریم به خرید و فروش اکانت پابجی موبایل بپردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

آشنایی با پابجی موبایل

پابجی را اگر محبوب ترین بازی این روزها ندانیم قطعا در تاپ تن بازی های محبوب دنیا قرار می‌گیرد. پابجی با امکانات و شخصیت های خاص خود توانسته خود را به خوبی در دل گیمرها جا دهد. خالقین بازی پابجی راه هایی را برای بالا بردن سرعت رشد و پیشرفت در نظر گرفته اند. یکی از راه های اصلی پیشرفت از طریق یوسی است که پول درون برنامه این بازی محسوب می‌شود.

در شروع بازی ۱۰۰ نفر از هواپیما فرود می آیند و باید سعی کنند آخرین فرد زنده باشند تا امتیازات آن مرحله را به دست آورند. بازی پابجی به صورت تیمی و فردی انجام می‌شود.

مقاله مرتبط: راهنمای بازی پابجی موبایل

راهنمای بازی پابجی موبایل

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل

قطعا تا به این جای مقاله متوجه شده اید که بهترین راه برای رشد و پیشرفت سریع در بازی پابجی خرید اکانت می‌باشد. با خریدن اکانت پابجی در یک لحظه سطح شما به شدت بالاتر می رود. شاید برای شما سوالی پیش آید که با خریدن یوسی هم می توان رشد خوبی داشت پس چرا اکانت پابجی را از دیگران خرید کنیم. خب در اینجا باید بگوییم که وقتی شما اکانت را میخرید زحمت هایی صورت گرفته یعنی نیازی نیست که یوسی را تبدیل به تجهیزات و بالا بردن سطح خود کنید. مورد دوم نیز بحث مقرون به صرفه بودن خرید اکانت پابجی است. مورد سوم نیز بحث زمان است که وقتی شما اکانتی را تهیه می کنید دیگر نیازی نیست که زمانی را صرف بهبود سطح بکنید.

این روزها افراد زیادی تمایل دارند که به جای طی کردن این بازی به صورت ضعیف و ابتدایی اکانتی حرفه ای تهیه کنند تا لذت بیشتری را از این بازی بهره ببرند.

فروش اکانت پابجی موبایل

کمی قبل گفتیم که افراد زیادی تمایل به خرید اکانت بازی دارند. به همین اندازه نیز افرادی وجود دارند که اکانت پابجی خود را میفروشند. افرادی که هم از بازی لذت میبرند و در نهایت این بازی را با مبلغی میفروشند. شاید فکر کنید که فروش اکانت پابجی درآمد آن چنانی ندارد که در این نقطه باید توجه شما را به این نکته جلب کنم که فرد مدتی را صرف بازی محبوب خود می‌کند چالشی را برای خود تعیین میکند و در نهایت پولی را به دست می‌اورد. در صورت فردی که اکانت خود را می فروشد بازنده نیست.

اگر شما قصد دارید که اکانت خود را به فروش برسانید ما به شما توصیه می کنیم که این کار را به وبسایت های معتبر در این زمینه بسپارید.

قیمت خرید و فروش اکانت پابجی

در خصوص قیمت اکانت پابجی اطلاعات دقیق و مرجعی وجود ندارد. وضعیت قیمت به طور کلی به میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. افرادی نیز وجود دارند که نقش واسطه را بازی میکنند و رابط بین خریدار و فروشنده اکانت پابجی موبایل قرار میگیرند و بخشی از مبلغ را برمی دارند. بهتر است قبل از اینکه تصور نا مناسبی از قیمت داشته باشید به آگهی ها سری بزنید و با توجه به قیمت ها و سطح اکانت خودتان قیمتی را معین کنید. در ادامه نیز به عوامل تاثیرگذار در قیمت اکانت می‌پردازیم:

سطح یا لول پابجی موبایل

لول یا سطح شاید مهمترین عامل تعیین کننده قیمت اکانت پابجی موبایل باشد. هر چقدر لول اکانت بالاتر باشد فرد به تجهیزات بهترین دسترسی پیدا خواهد کرد. با دسترسی پیدا کردن به تجهیزات بالاتر به طبع شانس شما برای برنده شدن بالاتر می رود و لذت بیشتری را خواهید برد.

تعداد یوسی

در بخش های گذشته از این مقاله به این موضوع پرداختیم که پابجی موبایل پول درون بازی دارد تحت عنوان یوسی. با یوسی شما می توانید که آیتم های مختلفی از بازی را تهیه کنید. هر چقدر یوسی یک اکانت بیشتر باشد قیمت آن افزایش پیدا میکند. پس دومین عامل در قیمت اکانت پابجی موبایل تعداد یوسی های آن می باشد.

سیزن های بازی شده

هرچقدر فرد فروشنده اکانت پابجی سیزن های بیشتری را بازی کرده باشد قیمت افزایش پیدا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *