مقاله

بهترین ترفند پابجی موبایل

بهترین ترفند بازی پابجی موبایل 🤩 + بهترین چیت های پابجی موبایل

دنیای بازی‌های آنلاین آنقدر گسترده شده‌ است که هر بخشی از بازی‌ها طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. بازی پابجی نیز طرفداران خاص خود را دارد و عده زیادی از این طرفداران پابجی را در در موبایل بازی می‌کنند. هر بازی ترفند‌های خاص خود را دارد که باعث می‌شود لذت بازی چندین برابر شود. با این حال این نکته را بدانید که در بازی پابجی موبایل هیچ کد تقلبی وجود ندارد بلکه ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ترفند بازی پابجی موبایل آشنا کنیم که فقط حرفه‌ای ها از آن آگاه هستند، پس با ما تا انتها همراه باشید.

در مسیر بودیم که یکی از دوستانم که از علاقه مندان به بازی پابجی موبایل و ترفندهای این بازی بود، ناگهان با ناراحتی گفت «وای مردم». با حالت شوخی پرسیدم که چه شد و از مرگ ناگهانی خودش گفت که در حال دویدن بود و از این که چندین بار این اتفاق افتاده است ناراحت بود. در این جا بود که به شدت به دنبال ترفند بازی پابجی موبایل رفتیم و این مقاله را برای شما عزیزان آماده کردیم.

از شروع تا حرفه ای شدن در پابجی موبایل

به احتمال خیلی زیاد شما می‌دانید که در بازی پابجی موبایل رنکی وجود دارد که در آن حرفه‌ای ترین بازی کننده های پابجی به ترتیب آمده‌اند. اگر شما می‌خواهید که به این لیست دست پیدا کنید باید روزانه چندین ساعت از زمان خود را پابجی بازی کنید و بازی های زیادی را ببرید. با این حال اگر می‌خواهید درصد برد خود را به شدت بالا ببرد راهکار شما در چیت کردن است.

همان طور که می‌دانید بازی از لحظه ای شروع می‌شود که از یک هوایپما به پایین می‌پرید. اولین استراتژی شما باید این باشد که در نقطه مناسبی فرود بیاید تا در لحظات ابتدایی کشته نشوید. بعد از فرود آمدن به دنبال تجهیزات باشید تا شانس زنده ماندن شما افزایش پیدا کند. اما این نکته را هم بدانید که با فرود آمدن در یک نقطه آرام و کشته شدن رقبایتان کارتان به پایان نمی‌رسد و این آغاز چالشی جدید است.

از شروع تا حرفه ای شدن در پابجی موبایل

چیت به جای وارد کردن کد تقلب

اگر دهه هفتادی باشید حتما gta بازی کرده‌اید. در gta می‌شد با کدهای تقلب بازی‌های عجیب و غریب انجام داد به طور مثال با وارد کردن یا زدن یک کد تقلب در بازی جان اضافه بگیرید یا پرش‌های غیر عادی داشته باشید. چیت Cheat همان کد تقلب است اما به صورت نرم افزاری، یعنی شما یک نرم افزار جدا را در سیستم خود نصب کرده و می‌توانید کارهای عجیب و غریب انجام دهید.

معرفی چیت بابچی های معروف

همانطور که گفته شد بهترین ترفند بازی پابجی موبایل را می‌توان چیت دانست. حال به معرفی چیت‌هایی می‌پردازیم که با کمک آن ها می‌توانید بازی های زیادی را بنده شوید و در عین حال رتبه خود را در بین بازی کننده های پابجی موبایل بهتر و بهتر کنید.

ایم بات Aim Bot

ایم بات را می‌توان با اختلاف بهترین ترفند بازی پابجی موبایل دانست. به جرئت می‌توان گفت که حتی حرفه ای ترین های بازی پابجی موبایل نیز از چیت ایم بات اطلاعی پیدا نمی‌کنند. با ایم بات شما می‌توانید همه ۹۹ نفر دیگر در بازی را بکشید و به راحتی برنده شوید. چیت ایم بات به این صورت است که با شلیک‌های بدون هدف‌گیری می‌توانید دشمن های خود را بکشید. با Aim Bot مگسک سلاح شما روی دشمنانی که تا زاویه ۴۵ درجه ای شما هستند قرار گرفته و با یک شلیک آن ها کشته می‌شوند.

وال هک Wall Hack

از چیت های محبوب دیگر بازی پابجی موبایل می‌توان به وال هک اشاره کرد که با کمک آن می‌تواند موقعیت مکانی دشمنان خود را پیدا کنید. با پیدا کردن دشمنان به راحتی می‌توانید آن ها را بکشید و برنده این بازی شوید. در عین حال با این چیت شما می‌توانید دشمنانی که پشت دیوار هستند را به صورت رنگی ببینید. به طور خلاصه با این چیت تمامی دشنمانی که کمین کرده اند را شناسایی کنید.

افزایش سرعت حرکت (PUBG Mobile Speed Hack)

با این چیت سرعت شما به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند و به راحتی می‌توانید از دشمن خود فرار کنید و فاصله بگیرید.

نمایش نمودار خون و سلامتی دشمنان

یکی دیگر از چیت های جذاب همین چیت است که مقدار سلامتی دشمنان را نشان می‌دهد. با این چیت شما می‌تواند دشمنانی که خون کمتری دارند را شناسایی کرده و به راحتی آن ها را بکشید و برنده پابجی موبایل شوید.

هدشات خودکار

شما می‌خواهید با هدشات دشمنان خود را بکشید با این چیت مقدار هدشات های شما افزایش قابل توجهی پیدا میکند.

کنترل لگد اسلحه یا No Recoil

اگر با اسحله شلیک کرده باشید می‌دانید که اسلحه اصطلاحا لگدی را پرتاب می‌کند. همین پرتاب باعث کم شدن تمرکز شما شده و قطعا زمان زیادی برای تنظیم کردن اسلحه تلف می‌شود. با این چیت این لگد کنترل شده و به راحتی می‌توانید شلیک های هدفمندتر و بیشتری را داشته باشید.

در این مقاله از مجله پدارول سعی کردیم که شما را ترفند بازی پابجی موبایل آشنا کنیم اگر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید.

2 دیدگاه در “بهترین ترفند پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *