مقاله

معرفی کالاف دیوتی وارزون موبایل (call of duty war zone mobile)

کالاف دیوتی وارزون موبایل

کالاف دیوتی وارزون موبایل در راه است. کالاف دیوتی وارزون یکی از پرمخاطب ترین بتل رویال های این چندسال اخیر بوده که مخاطبان زیادی را روی کنسول و پی سی به خودش جذب کرده است. این بازی بقدری محبوب شد که تا امروز همچنان گیمرهای زیادی در سرتاسر دنیا، در دنیای آن توانایی یکدیگر ممهک زده اند. بزرگترین ایرادی که اغلب گیمرها به آن گرفته اند حجم 110 گیگابایتی آن است که بروزرسانی های حجیمی نیز دریافت میکند.

اخیرا اکتیویژن، تولید کننده بازی، اعلام کرده در حال توسعه نسخه موبایل است. این خبر، برای طرفداران بازی بسیار هیجان انگیز بود. اما این بحث را در انجمن ها بوجود آمد که نسخه موبایلی کالاف دیوتی وارزون جایگزین نسخه کالاف دیوتی موبایل میشود.

اما بیانیه رسمی اکتیوژن از این حاکی است، که هر دو نسخه همچنان در دسترس خواهند بود. اما تروفی ها و سلاح ها قابل انتقال از یک نسخه به نسخه دیگر میباشد.

پیشنهاد پدارول: بهترین بازی های اندروید – معرفی ۸ بازی برتر اندروید

اسم رمز وارزون موبایل؛ project Aurora

در حال حاضر کلاف دیوتی وارزون موبایل با نام رمزی project aurora شناخته میشود. اینطور انتظار میرود که هرچه به زمان عرضه نزدیک میشویم، مطمئننا این بازی هر عنوانی داشته باشد، نام تجاری وارزون را با خود یدک میکشد.

وارزون موبایل مدت ها قبل از عرضه رسمی در انجمن های مختلف مورد بحث قرار گرفته بود. فرصت های شغلی در تبلیغات نشان دهنده کالاف دیوتی جدید برای موبایل بود. اما این آگهی بعد از سالگرد دوسالگی وارزون دیگر تکرار نشد.

متاسفانه در حال حاضر هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی مشخص نشده است. در حال حاضر اکتیویژن در حال برنامه ریزی برای عرضه وارزون 2 در سال 2023 میباشد. بنابراین call of duty warzone mobile میتواند یک همتا برای آن باشد.

Projec Aurora در مقاله معرفی call of duty war zone mobile

طبق پست وبلاگی 11 می اولین تست آلفای کالاف دیوتی وارزون موبایل در حال حاضر در حال اجراست. اگرچه مرحله آزمایشی، صرفا برای بهبود تنظیم، مسابقات تشت استرس، شناسایی و رفع اشکالات و همچنین جمع آوری بازخورد و بینش در مورد همه جنبه های بازی در وضعیت آنلاین است.

بنابراین هنوز مشخص نیست نسخه موبایل این بتل رویال محبوب کی عرضه شود. اگرچه با توجه به شایعات اینظور بنظر میرسد که به نسخه آزمایشی قبل از عرضه رسمی بزودی دسترسی پیدا کنیم.

پیشنهاد پدارول: بهترین دسته بازی کالاف دیوتی موبایل

ویژگی های گیم پلی کالاف دیوتی وارزون موبایل

از مهم ترین ویژگی های call of duty war zone mobile این است که، تمام قابلیت های نسخه اصلی را دارا است. دو سال از زمان عرضه نسخه اصلی وارزون میگذرد و استودیوی سازنده بازی تا الان تجربه های زیادی در این زمینه کسب کرده است. از اطلاعات لو رفته اینطور بنظر میرسد که نسخه موبایل تمام حالت های نسخه اصلی را حفظ کرده است.

ویژگی های نقشه در Call of duty war zone mobile

اینطور که از اطلاعات لو رفته در انجمن ها شنیده میشود، در کالاف دیوتی وارزون موبایل ویژگی های نسخه اصلی، نقشه ها، همراه با چند نقشه جدید حفظ شده است. در هفته های گذشته در یک مسابقه اینترنتی اطلاعاتی لو رفت که موارد گفته شده را تایید میکند. اینطور بنظر میرسد تمامی نقشه های بازی اصلی در این نقشه نیز حفظ شده است.

call of duty mobile warzone map

با این حال این احتمال نیز وجود دارد که موارد گفته شده، جزو یک طرح آزمایشی باشند و به هیچ وجه عملی نشوند. طبق توضیح توسعه دهندگان پروژه آرورا یک نسخه اولیه است و ممکن است نسخه نهایی تفاوت های زیادی با آن داشته باشد. این آزمایش برای تست اجرای یک بتل رویال در مقیاس وسیع روی پلتفرم موبایل است.

با وجود اینکه تمامی اطلاعات به یک بازی جدید اشاره میکنند، برخی شایعات میگویند کالاف دیوتی وارزون موبایل یک بسته الحاقی برای کالاف دیوتی موبایل است.

در حال حاضر call of duty موبایل مدتی است عرضه شده و خود به تنهایی جمعیت زیادی از گیمرها را به خود جذب کرده.

اما اینطور بنظر میرد وارزون خود بطور مستقل یک بازی جدید باشد.

پیشنهاد پدارول: بهترین گوشی گیمینگ

آیا کالاف وارزون موبایل قابلیت کراس پلی دارد؟

بدلیل اینکه توسسعه بازی همچنان ادامه دارد و به اصطلاح هنوز گلد نشده، اطلاعات زیادی از نسخه نهایی آن در دسترس نیست. این یعنی ما نمیتوانیم با قطعیت نظر دهیم که call of duty war zone از قابلیت کراس پلی پشتیبانی میکند یا خیر. منطقی بنظر میرسد که نسخه موبایل همان نسخه اصلی باشد و ما شاهد یک کراس پلی بین کامپیوتر، ایکس باکس و پلی استیشن باشیم.

1 دیدگاه در “معرفی کالاف دیوتی وارزون موبایل (call of duty war zone mobile)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *